Najkrajšie inšpiratívne nástenky

inspiration_board_10_1

Vivi Vintage blog

Pamätáte si ešte časy pred Pinterestom, keď sme tie najkrajšie obrázky, pohľadnice a iné papierové drobnosti pripínali na skutočnú korkovú nástenku? Ja som to milovala – pre krásne veci som mala slabosť vždy, a strihanie, usporadúvanie a pripínanie obrázkov na veľkú nástenku bolo pre mňa úžasným relaxom. A potom prišiel internet, a zrazu všetky moje obrázky začali žiť svoj online život a z obľúbenej aktivity sa stala len milá a trošku zaprášená spomienka.

Keď som nedávno upratovala svoj šatník, našla som v ňom štyri (!!!) korkové nástenky, ktoré smutné a zabudnuté stáli opreté o dno skrine. Na jednej z nich boli dokonca ešte stále popripínané obrázky. Prišlo mi ich ľúto, a tak som sa rozhodla, že ich povolám naspäť do služby a využijem ich nielen na zbieranie inšpirácie, ale i na prípravu niekoľkých veľkých projektov, ktoré ma v najbližších mesiacoch čakajú.

Než si urobím cez víkend čas nato, aby som si aspoň na hodinku sadla na zem obklopená časopismi, nožničkami, obrázkami a inými inšpiratívnymi drobnosťami, a vytvorila si svoje vlastné veľdielo, zozbierala som pre nás aspoň tie najkrajšie nástenky, na ktoré som natrafila pri svojich potulkách internetom. Ktorá sa vám páči najviac, a čo by ste si najradšej pripli na tú svoju?

 

inspiration_board_01_1

Style me pretty living

inspiration_board_05_1

The Everygirl

inspiration_board_03_1

K is for Kani

Decor8

inspiration_board_09_1

Vivi Vintage blog