Nové začiatky

nove_zaciatky_1

Prsty na klávesnici.

Bordel v hlave.

Tak veľa písmeniek, tak málo času.

Pred pár rokmi som blogovala denne a vôbec mi to neprišlo výnimočné. Dnes pozerám na klávesnicu, akoby sa ma chystala pokúsať a smejem sa sama na sebe. Aké ťažké by to mohlo byť? Písmenká a slová predsa vždy boli mojimi najlepšími kamarátmi.

Možno je to tým, že hoci je to môj materinský jazyk, v slovenčine som svoje blogy ešte nikdy nepísala. Akoby sa za angličtinu dalo lepšie schovať. Akoby som s iným jazykom bola inou osobou. Ktovie? Isté je len to, že teraz už chcem písať len sama za seba. To, čo mi slina na končeky prstov prinesie. Chcem písať o tom, čím žijem. O tom, čo ma zaujíma, inšpiruje, čo mi robí radosť, ale i čo mi robí vrásky na čele. Môj život je mozaika z rôznofarebných kamienkov – prelína sa v ňom láska, biznis, knihy, dobré jedlo, interiérový dizajn, wellness a množstvo iných vecí. Chcem, aby môj blog bol odrazom tejto mozaiky.

Žijem pre inšpiráciu. Milujem knihy, nakupujem časopisy ako šibnutá, čítam blogy akoby to bol môj full time job. V hlave mám stovky myšlienok a nápadov. Je ich tam toľko, že si pomaly ale isto začínajú zavadzať 🙂 Potrebujú svoj priestor, svoje miesto, kde by mohli bývať, kde by sa mohli rozvíjať, kde by som sa k nim mohla v prípade potreby vrátiť. Preto tento blog. Pri svojom plne nabitom diári som nový projekt potrebovala asi ako dieru v hlave 🙂 Ale to vôbec nevadí. Pretože verím, a vždy som aj verila, že na veci, ktoré skutočne miluje, si človek vždy čas urobí.

Vitajte v mojom malom kúsku internetu, verím, že sa u mňa budete cítiť príjemne. A že odtiaľto odídete bohatší aspoň o malý kúsok inšpirácie.

Krásny pondelok!